Кабінет Міністрів України 24 червня розподілив кошти додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації.
Загальний обсяг додаткової дотації становить 6,6 млрд гривень. Кошти спрямовуються до 24 обласних бюджетів для здійснення видатків на оплату праці з нарахуваннями працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та з урахуванням необхідності реалізації постанов Кабінету Міністрів України від 26.12.2025 № 1749 і № 1750.
Нагадаємо, наприкінці 2025 року Уряд ухвалив рішення щодо підвищення з 01.01.2026 оплати праці у відповідних сферах. Йдеться, зокрема, про постанову Кабінету Міністрів України від 26.12.2025 №1749, якою передбачено підвищення посадових окладів педагогічних і науково-педагогічних працівників, а також постанову Кабінету Міністрів України від 26.12.2025 № 1750, якою встановлено додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів для працівників надавачів соціальних та реабілітаційних послуг.
Водночас місцеві бюджети на 2026 рік були сформовані та затверджені без повного врахування додаткового фінансового навантаження, необхідного для реалізації цих рішень.
Саме вони створили додаткову потребу у видатках місцевих бюджетів на оплату праці з нарахуваннями. Всеукраїнська асоціація ОТГ неодноразово наголошувала, що громадам бракує фінансового ресурсу для забезпечення підвищених виплат педагогічним працівникам, а також працівникам надавачів соціальних та реабілітаційних послуг.
Уряд розширив напрями спрямування коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень ОМС на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф.
Слід зазначити, що у пояснювальній записці до проєкту акта зазначено, що розподіл додаткової дотації здійснено з урахуванням індексу податкоспроможності кожного бюджету й обсягів видатків, необхідних для підвищення посадових окладів. Для бюджетів територіальних громад, що належать до територій можливих або активних бойових дій, передбачено врахування 80% обсягів видатків для підвищення посадових окладів. Такий самий підхід застосовано для громад з індексом податкоспроможності менше ніж 0,5. Для громад з індексом податкоспроможності від 0,5 до 0,9 враховано 50% обсягів відповідних видатків.
Наразі ресурси цієї додаткової дотації буде спрямовано обласним бюджетам із подальшим їх перерозподілом між громадами.
Так, Вінницька область отримає 290,7 млн грн, Волинська область – 192,0 млн грн, Дніпропетровська область – 564,3 млн грн, Донецька область – 152,7 млн грн, Житомирська область – 240,6 млн грн, Закарпатська область – 240,4 млн грн, Запорізька область – 268,8 млн грн, Івано-Франківська область – 234,8 млн грн, Київська область – 172,6 млн грн, Кіровоградська область – 233,0 млн грн, Луганська область – 57,0 млн грн, Львівська область – 299,0 млн грн, Миколаївська область – 340,2 млн грн, Одеська область – 439,0 млн грн, Полтавська область – 236,7 млн грн, Рівненська область – 201,6 млн грн, Сумська область – 450,3 млн грн, Тернопільська область – 223,0 млн грн, Харківська область – 586,3 млн грн, Херсонська область – 97,6 млн грн, Хмельницька область – 148,0 млн грн, Черкаська область – 295,6 млн грн, Чернівецька область – 187,4 млн грн, Чернігівська область – 453,7 млн гривень.
Обласним державним адміністраціям та військовим адміністраціям доручено забезпечити своєчасну і в повному обсязі оплату праці, не допустити виникнення кредиторської заборгованості, провести комплексний аналіз видатків на оплату праці бюджетів місцевого самоврядування, а також здійснити розподіл коштів між місцевими бюджетами відповідної області.
Для громад це рішення є важливим, оскільки дозволяє частково зняти фінансову напругу, що виникла після підвищення державних соціальних гарантій без одночасного забезпечення місцевих бюджетів необхідним ресурсом.
Варто зауважити, що додаткова дотація є міжбюджетним трансфертом без визначення конкретного цільового призначення (на відміну від субвенції). Її «першочергове спрямування» на оплату праці фактично змінює правову природу такого трансферту, надаючи йому ознаки цільового, обмежує бюджетну самостійність громад та створює ризики розбалансування місцевих бюджетів. Для значної частини територіальних громад це може призвести до скорочення фінансування інших критично важливих видатків.
Питання повного і стабільного фінансового забезпечення делегованих державою рішень залишається актуальним. Підвищення оплати праці працівників бюджетної сфери має супроводжуватися належними компенсаторними механізмами з державного бюджету.
Читайте також: Проєкт акта про оплату праці працівників бюджетних установ у 2026 році, розроблений Мінфіном, не вирішує питання громад
